LG представила лінійку моніторів в новому дизайні

43

Компанія LG офіційно представила сьогодні на прес-конференції свою нову лінійку РК-моніторів Flatron FANTASY, які повинні стати новим словом в дизайні. Лінійка Flatron FANTASY буде уособлювати на ринку концепцію моніторів класу преміум і ляже в основу майбутніх моделей від LG.


LG представила лінійку моніторів в новому дизайні

Футуристичний вигляд Flatron FANTASY був створений дизайнерами LG, про що говорить і подібність з недавнім телефоном LG Chocolate. Монітори будуть представлені в продаж в трьох варіантах виконання – Глечик (Jar), Кільце (Ring) і Затьмарення (Eclіpse). Вони ж – L1900J, L1900R і L1900E. Оригінальне підсвічування і ніяких зайвих деталей, навіть кнопки панелі управління зникли (настройка проводиться за допомогою спеціального софту), а підключення кабелів відбувається через зовнішній роз’єм, не займає місця на столі.

Серед технічних досягнень, застосованих у новій лінійці, LG особливо підкреслює контрастність 2000:1 і час відгуку 4 мс (Grey to Grey). Але навряд чи багато покупців при виборі цих моніторів будуть дивитися на технічні характеристики, такі речі в магазинах зазвичай вибирають серцем і купують, слідуючи емоціям.
Якщо Flatron FANTASY припаде до душі російським любителям екстравагантної техніки, то через два виробництво цих моделей може бути налагоджено і на російському заводі компанії. А поки ж Flatron FANTASY везуть до нас з заводів в інших країнах, і за такий монітор на своєму столі потрібно заплатити близько 500 доларів. Цілком прийнятно для класу преміум, повідомляє Cifrovik.