LG.Philips створив самий тонкий РК-дисплей

100

Компанія LG.Philips представила рідкокристалічний дисплей товщиною 1,3 мм Пристрій стало найтоншим з представлених на ринку в даний час.


LG.Philips створив самий тонкий РК-дисплей

За словами фахівців компанії, дисплей буде використовуватися в ультратонких мобільних телефонах. Планується, що телефон в форм-факторі слайдер, оснащений таким дисплеєм, буде мати товщину всього 10 мм. Крім того, фахівцям вдалося підвищити яскравість дисплея до 400 кд/кв. м, у той час як у більшості пристроїв вона складає не більше 300 кд/кв. м.

В даний час конкуруючим виробникам вдалося досягти мінімальної товщини РК-дисплеїв від 1,9 до 2,9 мм. Товщина екранів, виконаних за технологією OLED, становить від 1,5 до 1,8 мм

Рекордсменом на ринку самих тонких мобільних телефонів сьогодні є компанія Samsung. Найтонший у світі слайдер Samsung D900 має товщину 12,9 мм, найтонша розкладачка Samsung D830 – 9,9 мм, телефон у традиційному форм-факторі Samsung X820 – 6,9 мм

Нагадаємо, нещодавно фахівці LG.Philips оголосили про ще одне досягнення у сфері компактних дисплеїв. Виробнику >вдалося створити 2-дюймовий РК-дисплей для мобільних телефонів з рекордно швидким часом відгуку, складовими 16 мс, що на 36% швидше того, що демонструють конкуренти, повідомляє CNews.