LG K2pro Express Dual: модель початкового рівня

67

Компанія LG Electronics повідомила про запуск на ринок моделі ноутбука K2pro Express Dual. У Росії ноутбук K2 з’явиться вже в листопаді. Нова модель стане розвитком моделі початкового рівня K1 Express Dual, здобула певну популярність на ринку за останні півроку.


LG K2pro Express Dual: модель початкового рівня
LG K2pro Express Dual: модель начального уровня
LG K2pro Express Dual: модель початкового рівня

Незважаючи на близьку спорідненість, модель зазнала істотну модернізацію, але при цьому зберегла спрямованість на бюджетний і SOHO ринок мобільних ПК.

Модель K2pro Express Dual побудована на оновленій платформі Intel Centrino Duo. Системна плата побудована на наборі мікросхем Intel 945GM з інтегрованим відеоадаптером GMA950 і системною шиною 667 МГц з підтримкою двох каналів доступу до ОЗУ. В якості центрального процесора будуть застосовані новітні чіпи Intel Core 2 Duo (Merom). Конфігурації початкового рівня будуть базуватися на процесори Celeron M 4xx.

Використання новітнього двоядерного процесора, до 2 ГБ оперативної пам’яті (мінімум передбачений у специфікаціях – 512 Мб) і до 100 ГБ на жорсткому диску дозволяє ефективно використовувати ноутбук не тільки для тривіальних офісних завдань, але і для робіт з масивами даних, складних розрахунків, аудіо та відео кодування і інших ресурсоємних цілей. Апаратні можливості ставлять цю модель на один рівень з настільними комп’ютерами середнього класу.

Ноутбук має екран 15 дюймів класичного формату 4:3, вбудовану звукову карту AC”97 з можливістю підключення мікрофона, навушників або зовнішнього цифрового ресивера за допомогою S/PDIF. З комунікаційних засобів в ноутбуці присутній модуль бездротового зв’язку WiFi (Intel PRO/Wireless 3945 a/b/g), 56K модем і мережевий адаптер Fast Ethernet. Для підключення периферійних пристроїв і обміну даними передбачені роз’єми USB 2.0, FireWire (IEEE1394), VGA, PCMCIA Type II і Express Card/54, а також кард-рідер, сумісний з 4 популярними форматами карт пам’яті.
Ноутбук комплектується літій-іонною батареєю стандартної ємності потужністю 48 Вт, що забезпечує до 4 годин роботи без підзарядки.

Рекомендована роздрібна ціна на новинку очікується на рівні 870-900 доларів.