Lenovo оснащує планшетний ноутбук ThinkPad новими можливостями

53

Lenovo оголосила про вихід ThinkPad X60 Tablet, нового планшетного ноутбука-трансформера з унікальною комбінацією інновацій, мобільності і продуктивності. Новий Lenovo ThinkPad X60 Tablet пропонує можливість використовувати два режими роботи з екраном і має функцію динамічного обертання екрану.


Lenovo оснащує планшетний ноутбук ThinkPad новими можливостями

Lenovo ThinkPad X60 Tablet пропонує новий, багатофункціональний екран MultiView/MultiTouch дозволяє користувачам працювати на комп’ютері в природних умовах незалежно від того працюють вони в офісі або в польових умовах.

Новий 12-дюймовий захищений антибликовий екран Lenovo ThinkPad X60 Tablet істотно збільшує можливості роботи в різних умовах. Нові можливості екрану йдуть у комбінації з новою функцією MultiTouch, яка дозволяє користувачам переміщати курсор стилусом або пальцем, роблячи взаємодія з ThinkPad X60 Tablet більш природним і комфортним.

Комбінація можливостей екрану MultiView/MultiTouch поряд зі стандартним для ThinkPad Tablet кутом огляду в 170 градусів, забезпечує зручність та простоту професійного використання у сфері охорони здоров’я при внесенні інформації про реєстрацію в лікарні, агентом з нерухомості, роблять нотатки, перебуваючи в приміщенні, або спортивним тренером, який розглядає статистику під час гри. При виборі екрану SXGA+ з високою роздільною здатністю користувач отримує можливість переглядати чіткі, контрастні зображення з чудовою передачею кольору.

Lenovo ThinkPad X60 Tablet оснащений екраном з запатентованою функцією Active Rotate, з якої зображення моментально повертається до користувача, в залежності від орієнтації планшета. Новий Lenovo ThinkPad X60 Tablet розроблявся з урахуванням вдосконалення основних особливостей планшетного ПК, таких як засоби навігації та користування стилусом. Тепер перероблена навігація дозволяє користувачеві легко пересувати екран в чотирьох напрямках, причому при повороті екрану з допомогою функції Active Rotate, дії кнопок змінюються, і натискання кнопки “вгору” завжди означає перехід “вгору”, в якому б положенні не був екран. Крім того, ноутбук автоматично виходить зі сплячого режиму при витяганні стилуса. Також, Lenovo ThinkPad X60 Tablet обладнаний цифровим мікрофоном, розташованим на передній панелі для користування голосовими функціями системи.

Завдяки більшому об’єму пам’яті, збільшеним об’ємом жорсткого диска і більш тривалого часу автономної роботи, Lenovo ThinkPad X60 Tablet перевершує по продуктивності попередню модель планшетного ПК Lenovo. Крім того, окремі моделі нового Lenovo ThinkPad X60 Tablet обладнані технологією підтримує бездротової стандарт наступного покоління 802.11 n, а також вбудованою картою WWAN. Багато моделей ноутбуків Lenovo ThinkPad X60 Tablet вже готові до операційної системи наступного покоління і поставляються зі встановленою конфігурацією Windows Vista Capable і деякі з Vista Premium Ready.

Ноутбуки Lenovo ThinkPad X60 Tablet будуть доступні в Росії в грудні 2006 року