Lamborghini все ще хоче робити позашляховик

30

Нове керівництво німецького концерну Volkswagen, якому належить компанія Lamborghini, судячи з усього, планує почати випуск під брендом Lamborghini найшвидшого в світі позашляховика.


Lamborghini все ще хоче робити позашляховик
Lamborghini все еще хочет делать внедорожник
Lamborghini все ще хоче робити позашляховик

Треба відзначити, що зараз Volkswagen має вже досить пристойний досвід в створенні позашляховиків, та до того ж при випуску автомобіля під маркою Lamborghini допомогу можуть надати і фахівці з Porsche (остання фірма, між іншим, зараз володіє 29,9% акцій Volkswagen).

За попередніми даними, в основу позашляховика Lamborghini, який буде показаний в 2009-2010 роках, ляже нова платформа від Porsche Cayenne/Volkswagen Touareg. Однак під капотом цієї моделі буде розташований не 6 – або 8-циліндровий мотор, а великий V10 об’ємом 5,0 л. потужністю 500-550 л. с. Крім того, нова Lamborghini може отримати і дизель! Але не простий, а V12 від Audi об’ємом 6,0 л. потужністю 500 л. с.

До речі, відзначимо, що Lamborghini в свій час була першим виробником спортивних автомобілів, яка налагодила випуск позашляховика (саме його і знімали в «Бригаді»). Однак модель LM002 що називається не пішла (її робили з 1985 по 1991 роки), повідомляє .