Концептуальна серія домашніх кінотеатрів від Sony

47

Компанія Sony випустила нову серію концептуальних моделей для домашнього кінотеатру під назвою Esprit.
Дизайн серії був розроблений центром дизайну Sony (Sony Design Centre) в Лондоні, а апаратне забезпечення – в Токіо.

Першою моделлю серії Esprit є TAV-L1, аудіо-відеосистема преміум класу. Система TAV-L1 має зрушується передню панель, в якій приховані акустичні системи і DVD-програвач.

Суперплоский 32-дюймовий РК-телевізор BRAVIA завжди залишається на місці. Коли Ви дивитеся телевізор або встановлюєте в програвачі DVD-диск, передня панель автоматично зсувається вниз. Однак якщо Ви хочете послухати CD або радіо, передня панель зсувається вгору і закриває екран, перетворюючи систему в елегантне handsfree на вбудованій підставці.

Крім того, система TAV-L1 використовує найкращу з новітніх цифрових технологій Sony – S-Force Front Surround PRO – технологію створення 2.1-канального віртуального об’ємного звучання без використання тилових акустичних систем (АС). До складу системи TAV-L1 входить адаптований до роботи з форматом HD РК-телевізор BRAVIA з процесором Bravia Engine, який забезпечує ідеальний колір і чітке зображення. Акустичні системи також буде випускатися в декількох варіантах дизайну та оздоблення, щоб споживач мав можливість адаптувати TAV-L1 до обраної ним колірній схемі.

Система TAV-L1 надійде у продаж в країнах СНД в серпні 2006 року, вона буде продаватися в роздрібних магазинах електронної техніки і магазинах Sony. Про випуск нових моделей серії Esprit буде оголошено пізніше протягом 2006 року.