Компанія GM представила екологічно чистий Hummer

36

На щорічній виставці в Лос-Анджлесе, темою якого був Захист навколишнього середовища, GM отримали приз за кращий концепт автомобіля майбутнього. Модель-переможець – Hummer 02, в якій зроблено акцент на принесення користі для екології. За умовами конкурсу, автомобіль повинен був передбачати його 100% вторинну переробку, а максимальний термін використання не більше 60 місяців.


Компанія GM представила екологічно чистий Hummer

Hummer 02 оснащений фототропическим кузовом, який виробляє чистий кисень. А кузовні панелі заповнені водоростями і перетворюють двоокис вуглецю в кисень. При вторинній обробці водорості можна використовувати для виробництва електроенергії.

Автомобіль здатний управляти виробленням кисню за допомогою розташованих на кожній панелі двосторонніх клапанних систем – відстежується кількість двоокису вуглецю і розраховується кількість живильної суміші, необхідної для зростання водоростей. Одночасно оптимізується виробництво і розподіл кисню.

В кожне колесо вбудовані водневі двигуни, що живляться від модульних незалежних паливних батарей. Для забезпечення безпеки і зручною компонування балон з воднем розташований прямо в центрі автомобіля.

На Hummer встановлять шини Active Tread TM, відрізняються низьким опором коченню на дорозі, але в той же час забезпечують відмінні позашляхові якості завдяки змінюваному малюнку протектора.

Конструкція автомобіля повністю виконана з матеріалів, що піддаються вторинній переробці, включаючи алюмінієву раму, оббивку сидінь і забарвлення кузова за спеціальною технологією РЕТЕ, повідомляє Avto.ru.