Компактний DVD-плеєр Xoro HSD 2140

57

Представництво Xoro в Росії і країнах СНД повідомило про початок поставок нового MPEG-4/DVD-програвача Xoro HSD 2140 на основі процесора SunPlus, який є розвитком популярної моделі Xoro HSD 2010.


Компактний DVD-плеєр Xoro HSD 2140

До над компактним габаритам, високій якості відеозображення і мультиформатной підтримки додано безкомпромісна функціональність: вбудований декодер Dolby Digital 5.1 з роз’ємами 5.1 аудіо виходів, порт USB для перегляду файлів з зовнішніх USB-накопичувачів, пристрій читання карт пам’яті форматів SD/MS/MMC і навіть підтримка функції караоке.

DVD-плеєр Xoro HSD 2140 є прекрасною основою для створення домашнього кінотеатру початкового рівня і підтримує всі основні формати відео і аудіо: DVD, MPEG4/DivX, SVCD, VCD, MP3, WMA, JPEG, CD-Audio. Крім традиційних композитного (Video), RGB (через SCART) і S-Video відео виходів, він оснащений компонентним відео виходом YUV з підтримкою прогресивної розгортки, що забезпечує відмінну якість зображення при підключенні до телевізорів з будь діагоналлю екрана і видеопроекторам.

Завдяки вбудованому декодера Dolby Digital 5.1 з роз’ємами 5.1 аудіо виходів Xoro HSD 2140 відмінно поєднується з комплектом будь активної 5.1 канальної акустики. З допомогою коаксіального цифрового аудіо виходу плеєр можна підключити до зовнішнього AV-ресивера з вбудованими декодерами DD5.1/DTS багатоканального звуку.

З Xoro HSD 2140 користувачеві не потрібно включати комп’ютер для відтворення мультимедійних файлів: вбудований кард-рідер читає карти пам’яті форматів SD/MMC/MS, а USB-порт дозволяє дивитися графіку і слухати музику з будь-яких USB-накопичувачів.

DVD-плеєр Xoro HSD 2140 підтримує функцію караоке. На його передній панелі є роз’єм для підключення мікрофону і кнопка регулювання його гучності. Поряд з завантажувачем дисків знаходиться інформаційний РК-дисплей і кнопки основних операцій керування електроживленням і відтворення дисків.

Новинка поставляється в двох варіантах забарвлення — сріблястому і чорному. Габарити — 230x45x225 мм, маса – 1,6 кг. Рекомендована роздрібна ціна – $69.