Компактна розкладачка Fly

58

Meridian Group випустила на російський ринок Fly МХ 300 – нову модель знаменитої лінії тонких телефонів Fly.
Максимум можливостей зовнішнього управління функціями: MP3, відео, фотокамера, доступні до використання, не піднімаючи кришку телефону.

Сплав пластику та гуми надає особливу привабливість і оригінальність телефону, а також захищає його від подряпин, слідів пальців, рідин. Зараз MX300 представлений на ринку в строгому чорному і стильному титановому кольорах. Скоро з’явиться третій, рожевий колір.

Як і в попередніх моделях, що надійшли на російський ринок в цьому році, MX 300 має великий запас вбудованої пам’яті (60 МБ) і роз’єм для використання Micro-SD (T-flash).

Для роботи із зображеннями та відео в моделі передбачена вбудована камера з роздільною здатністю 1,3 мегапікселя зі спалахом і режимом мультизйомки. Телефон підтримує відеоформати MPEG-4, AAC, 3GP (максимальна роздільна здатність – 176х144 пікселів), M4A. Для меломанів пропонується MP3-плеєр, що підтримує формати MIDI, iMelody, WAV, MP 3.

Є автодозвон, очікування виклику, телефонна книжка на 300 номерів з 6 рядків для інформації про кожного абонента і можливістю присвоювати йому фотографію. Є секундомір, світове час, калькулятор. Телефон підтримує формати мобільних повідомлень: SMS, EMS, MMS.

Новий MX300 представляє широкі можливості для роботи з інтернет WAP: 2.0 GPRS: клас 8, GPRS-модем, синхронізація з ПК, Bluetooth 1.2, USB порт, IRDA і т. д. Розміри моделі – 50x92x14,9 мм, Вага – 72 грама. Телефон працює від літій-іоновою батареї в режимі розмови 2 години, в режимі очікування – 120 годин.
Орієнтовна ціна MX 300 – $255.