Kodak випустила на ринок тонку камеру з двома обєктивами

46

Компанія Kodak представила найбільшу в світі компактну цифрову камеру з 10х оптичним зумом – товщина цієї інноваційної фотокамери KODAK EASYSHARE V610 з двома об’єктивами не перевищує 2, 3 див.

У фотокамеру V610 вбудовані два об’єктива SCHNEIDER-KREUZNACH C-VARIOGON з призмової оптичною системою, завдяки якій при зміні фокусної відстані переміщення лінз відбувається всередині камери та об’єктиви не виступають за межі лицьової панелі. Вперше в світі конструкторам вдалося реалізувати найбільший діапазон зміни фокусної відстані в такому компактному корпусі (11,2×2,5×2,3 см).

На відміну від дзеркальних камер і камер з громіздким об’єктивом, 6-мегапіксельна EASYSHARE V610 c технологією стабілізації зображення, настільки компактна, що легко поміщається в кишеню, маленьку сумочку чи долоню.

Завдяки вбудованому в фотокамеру BLUETOOTH модулем, ви легко можете поділитися своїми знімками з друзями, що знаходяться поруч з вами. Володарі камери EASYSHARE V610 можуть надсилати фотознімки на інші Bluetooth пристрою на відстані до 10 м.: мобільні телефони, КПК, персональні комп’ютери, кіоски KODAK, а також приймати фотознімки від інших пристроїв і переглядати їх на 2,8-дюймовому РК-дисплеї високого дозволу (230 тис. пікселів).

Оснащенная розширеними функціями відеозйомки, фотокамера EASYSHARE V610 записує відеоролики телевізійного якості (VGA); підтримує режим масштабування під час зйомки (10-кратний оптичний зум) і зберігає записи у форматі MPEG-4 (30 кадрів в секунду), забезпечуючи оптимальну якість зображення.
В камері передбачена можливість друку як окремих кадрів відео VGA якості, так і серій окремих кадрів відео по 4, 9 або 16 кадрів).

Серед інших відмінних особливостей фотокамери V610 слід зазначити: режим «Избранное», що дозволяє помістити близько 100 обраних фотознімків у фотоальбом, що знаходиться у вбудованій пам’яті камери і вивести їх у будь-який момент на РК-дисплей або переслати друзям в Інтернет за допомогою Bluetooth. Зміст альбому «Вибране» автоматично синхронізується з фотоальбомом «Вибране» на комп’ютері або на веб-сервісі KODAK EASYSHARE Gallery (www.kodakgallery.com).

Функція панорами автоматично об’єднує три знімки в один панорамний без допомоги комп’ютера. Природна передача кольору, низький рівень шумів і точне експонування забезпечуються завдяки унікальній системі управління кольором KODAK Color Science.

Функція обрізки, індикатор нерізкості зображення, функція автоматичного повороту кадру і функції автоматичного видалення ефекту «червоних очей».

Є 22 сюжетні програми, три колірних режиму і режим користувача дозволяють забезпечити максимальну якість знімків при мінімумі зусиль. Вибір режиму виміру експозиції, компенсація експозиції, вибір фокусування, установка чутливості, покадрова/непрерываемая авто-фокусування. Передбачено 28 МБ внутрішньої пам’яті і слот для додаткових карт пам’яті формату SD.