Kingston випускає на ринок портативний медіа-плеєр

38

Компанія Kingston Technology оголосила про випуск на ринок нового продукту – персонального медіа-плеєра K-PEX (Kingston Personal Entertainment experience). K-PEX дозволяє зберігати і переглядати зображення, слухати музику, дивитися відео, грати в ігри. K-PEX має ультрасучасної тонкою формою і стильним дизайном. Медіа-плеєр вже надійшов у продаж в Північній і Латинській Америці, а також в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Медіа-плеєр K-PEX випускається з об’ємом пам’яті 1 або 2 ГБ, а також має вбудований слот miniSD, що забезпечує швидке закачування музики, відео і фотографій безпосередньо на карту пам’яті. Комплектація, в якій поставляється K-PEX, включає кабель USB 2.0, кабель USB host, лінійний кабель, навушники, диск з програмним забезпеченням з перекодування файлів, захисний чохол, витяжний шнур, доступно написане керівництво користувача, а також керівництво по швидкому початку роботи. В якості спеціального пропозиції перші 4 тисячі плеєрів з пам’яттю 2 ГБ будуть поставлятися в комплекті з картою miniSD. Роздрібна ціна, рекомендована виробником, становитиме 130 доларів (1 ГБ) і 180 (2 ГБ).

Новий персональний медіа-плеєр K-PEX має розміри 9,3×4,5×1,5 см і важить всього 62 грами. Дводюймовий кольоровий РК-дисплей дозволяє переглядати фото та відео. K-PEX підтримує аудіоформати MP3, WMA, OGG і WAV; відеоформати MPEG 1&2, AVI, WMV і ASF; формат зображень JPEG та текстовий TXT.