Joybook S31: ноутбук з технологією UltraVivid

81

Компнаїі BenQ анонсувала появу в Росії Joybook S31 – моделі, відмінною рисою якої є яскраве, повнокольорове, насичене зображення на екрані.
Настільки високо насичена картинка, на якій можна розглянути найдрібніші деталі, досягається завдяки ексклюзивній технології UltraVivid.


Joybook S31: ноутбук з технологією UltraVivid

Завдяки ще одній технології BenQ – DBEF, яскравість екрану збільшується до 220 ніт без збільшення енергоспоживання, це на 10% перевищує яскравість попередніх моделей Joybook і знаходиться на рівні відмінних РК-моніторів.

Крім високої якості зображення, новинка володіє високими звуковими характеристиками – система TruBas гарантує користувачеві відмінне акустичне звучання, без дратівливих шумів і інших неприємних ефектів.

Серед особливостей моделі – 13,3-дюймовий широкоформатний яскравий екран для насиченого, повного життям зображення з використанням технології DBEF 220 кд/м кв, Q-Media програмне забезпечення для легкої роботи з відео і звуковими файлами, а також перегляду фотографій, вбудована цифрова камера QEve роздільною здатністю 1,3 мегапікселя і виділення клавішею QShot, мікрофон з шумозаглушенням і видаленням луни для кришталево чистого спілкування, релистичный звук з використанням технології SRS TruSurround XT, SPDIF інтерфейс для підключення 5-канального звуку, корпус підвищеної жорсткості. Вага новинки – 2,1 кг з батареєю 4400 мАч.

Ноутбук побудований на базі Intel Centrino Duo для мобільних ПК з процесором Intel Core 2 Duo, графічного процесора – Intel GMA950, до 128 МБ поділюваної відеопам’яті. Бездротові комунікації – Intel Pro wireless 3945ABG, Bluetooth 2.0/EDR.
Модель з’явиться в Росії в середині листопада цього року.