JBL Radial – Акустична система з док-станцією для iPod

170

Торгова марка JBL представила нову активну акустичну мультимедіа-систему JBL Radial з док-станцією для iPod.
Компактна і стильна, ця система забезпечує по-справжньому об’ємне звучання. JBL Radial дозволяє отримати чистий і потужний звук як вищих, так і середніх частот, а також красивий глибокий бас без найменших спотворень.

Музична система JBL Radial універсальна.
Вона може працювати окремо, в якості музичної мультимедійної док-станції для iPod, дозволяючи переглядати фотографії або відео з вашого iPod на телевізійному моніторі.

Як периферійна система для Вашого комп’ютера, JBL Radial замінить вбудовані динаміки вашого ноутбука або комп’ютерного монітора. При цьому зберігається можливість використання JBL Radial в якості док-станції для iPod, з можливістю зарядки акумулятора і синхронізацію плеєра з комп’ютером.

Система JBL Radial сумісна з популярними плеєрами iPod всіх модифікацій, включаючи iPod photo та nano, а також нові версії iPod G5.
JBL Radial дозволить Вам отримати задоволення від прослуховування високоякісного аудіо з величезної кількості інших пристроїв, що відтворюють музику, включаючи iPod shuffle, MP3 і CD-плеєри, настільні комп’ютери і ноутбуки, завдяки лінійному аудіовходу зі стандартним стереофонічним миниджеком. А що входить в комплект кабель USB 2.0 ще більше розширить можливості підключення.

Бездротовий пульт ДУ надасть можливість управляти системою на відстані до 6 метрів, при цьому маючи повний доступ до iPod. Ви можете легко змінити треки, перегорнути бібліотеки, змінити налаштування та параметри звучання або переключити додаткові функції.