Jaguar XK від тюнінг-ательє Arden

31

Німецьке тюнінг-ательє Arden, що спеціалізується на доведенні англійських автомобілів марок Jaguar, Land Rover і Aston Martin, представила свій погляд на нове спортивне купе Jaguar XK.


Jaguar XK від тюнінг-ательє Arden

Головні зміни у Jaguar XK від Arden торкнулися двигуна автомобіля. Обсяг 4,2-літрового мотора V8 був збільшений до 4,5 л. Щоб двигуну стало легше дихати, фахівці Arden змінили систему вприскування палива, а також допрацювали впуск і систему вихлопу, де звичайний каталізатор був замінений на спортивний з меншим опором. Крім того, була допрацьована система охолодження двигуна.

У результаті всіх доопрацювань, потужність силового агрегату зросла з 298 до 392 к. с., що дозволило скоротити розгін до «сотні» за 6,1 до 5,3 секунд.

Для екстремалів, яким недостатньо «табуна» 392 «коні», компанія Arden пропонує турбований варіант того ж мотора, потужність якого збільшена до 480 к. с. Такий Jaguar долає позначку в 100 км/год всього за 4,7 секунди.

Крім тюнінгу двигуна, ательє Arden пропонує для Jaguar XK стайлінг-пакет власної розробки, який включає в себе пластиковий обвіс кузова, нові глушники і 21-дюймові легкосплавні диски, повідомляє Avto.ru.