Jaguar показав оновлений S-Type

38

На автосалоні в Болоньї компанія Jaguar представила оновлену версію моделі S-Type. Оновлений Jaguar S-Type обзавівся новим переднім бампером і гратами радіатора. Базові версії новинки тепер оснащуються 17-дюймовими легкосплавними дисками, а більш дорогі модифікації отримають 18-дюймові колеса.


Jaguar показав оновлений S-Type

В інтер’єрі новинки з’явилися передні сидіння з більш спортивним профілем та покращеної бічною підтримкою. Крім того, був істотно розширено список базового і додаткового устаткування для всіх модифікацій S-Type.

Новинка комплектується тими ж двигунами, що і попередній S-Type, а саме – трилітровим бензиновим мотором V6 об’ємом три літри, силовим агрегатом V8 об’ємом 4,2 л потужністю 300 л. с. і 2,7-літровим турбодизелем з 206 к. с. найпотужніша версія S-Type R, комплектується турбованим мотором V8, потужність якого становить 400 л. с.

Представники компанії повідомили, що цей рестайлінг стане останнім для S-Type. У наступному році йому на зміну прийде новий автомобіль під назвою XF.

Слід нагадати, що таке рішення було прийнято для зміни іміджу в бік більшої спортивності і динамічності.

Крім того, в керівництві компанії відзначили, що з-за свого консервативного зовнішнього вигляду, нинішнє покоління S-Type продається гірше очікуваного рівня.

Генеральний директор марки Бибиана Боэрио зазначила, що нова назва сформує у людей думку, що Jaguar – це смілива і несхожа на інші компанія. Нове покоління буде побудована на модернізованій платформі Jaguar S-Type і отримає сталевий кузов.

Передбачається, що прем’єра Jaguar XF відбудеться в середині наступного року. Продажі новинки почнуться не раніше березня 2008 року, повідомляє Avto.ru.