Італійська акустика Bolzano зявилася в Росії

21

Дистриб’юторська компанія Nirovision оголосила про виведення на російський ринок нової лінійки італійських акустичних систем Bolzano Villetri – Bellagio line. Акустика Bellagio позиціонується виробником як колонки рівня hi-fi для невеликих кімнат.

Колонки Bellagio, названі на честь містечка в Північній Італії, зберегли головну “сімейну цінність” фірми – контрапертурный принцип розподілу звуку. Такі колонки створюють в приміщенні дуже однорідне звукове поле за рахунок кругової діаграми спрямованості. Акустика буде поставлятися в трьох виконаннях.

BG 780 – “башта висотою 1,2 метра. Звук у неї народжується в просторі між динаміками. За високі частоти відповідають шовкові твітери діаметром трохи більше дюйма з охолодженням феромагнітної рідиною, а за самий інформативний голосовий діапазон – пятидюймовые НЧ/СЧ динаміки з ультралинейной АЧХ. Важить кожна колонка 18 кг. Модель BG 760 – тиловий гучномовець і АС центрального каналу BG 720 побудовані за полуконтрапертурному принципом. Крім того, в лінійці Bellagio є і сабвуфер.

Корпусу колонок зроблені з масиву дерева. Акустика центрального каналу в російській роздробі коштує 575 доларів, пара тилових колонок – 1450 доларів, саб Bellagio – 1250 доларів, а “вежа” BG 780 – 1950 доларів, повідомляє CNews.