iRiver U10 Clix: новий флеш-плеєр в Росії

57

Компанія IRR, що відповідає за маркетингову політику і розвиток продажів на російському ринку продукції iriver, розробника в області цифрового портативного аудіо, оголосила про швидке надходження на російський ринок нової модифікації моделі серії U10, flash-плеєра iRiver U10 Clix в чорному кольорі з 4 ГБ пам’яті.


iRiver U10 Clix: новий флеш-плеєр в Росії

Нова 4-гігабайтна модель iriver U10 Clix – досконалий аналог своїх молодших братів по серії з 1 ГБ та 2 ГБ пам’яті, які користуються великою популярністю в Сполучених Штатах Америки. У травні 2006 року спеціально для американського ринку компанією iriver була випущена нова модель плеєра серії iriver U10 – U10 Clix, яка легко інтегрується з Microsoft Windows Media Player 11 і музичним сервісом MTV Networks” new URGE Digital Music Service

Серія U10 – це плеєри нового покоління. Вони володіють унікальним інтерфейсом, в основі якого лежить запатентована виробником інноваційна технологія «Direct touch interface technology», що дозволяє обходитися без традиційного набору кнопок: навігація у U10 здійснюється легким дотиком до екрану. Концепція управління великим пальцем «Thumbthing», як при відправці повідомлень на мобільних телефонах, тепер актуальна і в MP3-плеєрах.

iriver U10 Clix – портативний розважальний комплекс, що включає в себе аудіо, FM-радіо з можливістю запису, високочутливий диктофон, фотоальбом (JPEG) з переглядом фотографій в режимі Slide show, годинник з будильником (кнопка знаходиться на кредле), електронні книги (TXT), відтворення відео (MPEG4), а також довгоочікувані 3D-Флеш-ігри (Macromedia Flash Lite 1.1).

Мультимедійний центр iriver U10 Clix підтримує всі основні музичні формати MP3, WMA, ASF, OGG. Вбудований літієво-полімерний акумулятор плеєра забезпечує до 25 годин безперервної роботи. Обмін даними з комп’ютером здійснюється через USB-порт за допомогою високошвидкісного стандарту передачі даних USB 2.0. У лінійці U10 реалізовані 1 користувальницький та 10 режимів еквалайзера, спеціальні ефекти 3D-звуку і установки SRS (WOW). Плеєр цієї серії приймає сигнал радіостанцій по всій FM-смузі (87,5 МГц – 108 МГц). Діапазон відтворюваних частот становить від 20 до 20000 Гц, відношення сигнал/шум 90 дБ, максимальна вихідна потужність 15 мВт на канал. Моделі серії U10 підтримують ID3-теги.

Дизайн iriver U10 Clix, так само як і у всій серії U10, простий і елегантний. Модель оснащена кольоровим рідкокристалічним екраном високого дозволу (2.22 inch 260 000 color QVGA TFT-LCD) у всю лицьову частину. Загальну концепцію дизайну плеєра ідеально завершує підставка-кредл, яка перетворює моделі серії U10 в привабливий гаджет і робить його схожим на телевізор.

Кредл не тільки красивий, але і корисний, так як забезпечує пристрій додатковими функціями. Підставка синхронізується з плеєром через USB-кабель і служить зарядним пристроєм для U10 Clix (підзарядка плеєра можлива і за допомогою стандартного адаптера). Крім того, цей аксесуар оснащений вбудованими динаміками, лінійним входом для запису сигналу з зовнішніх джерел відразу в формат MP3 і лінійним виходом для підключення плеєра до стаціонарних колонок або стереосистеми. Кредл укомплектований пультом дистанційного керування.

Мультимедійний флеш-плеєр має невеликі розміри (68,9×46,9×16,4 мм). Вага iriver U10 Clix становить 69 грамів.