iRiver представила новий МР3-плеєр Н10

59

Компанія IRR, що відповідає за маркетингову політику і розвиток продажів на російському ринку продукції iRiver, розробника в області цифрового портативного аудіо, оголосила про те, що на російський ринок надійшла молодша модель сімейства H10 – iRiver H10 Junior.

Серія Н10 – це MP3-плеєри для всіх членів родини: компактний флеш-плеєр, microdrive-плеєр і 20 гб HDD-плеєр. Всі пристрої в лінійці однакового рівня функціональності, але різного об’єму пам’яті і різної цінової категорії. Незважаючи на те, що сімейство iRiver H10 досить численне, в Росії воно досі було представлено лише моделями на mini HDD з об’ємом пам’яті 5 і 6 ГБ. Тепер у російського споживача з’явилася можливість придбати молодшого флеш-брата з 1 ГБ.

iRiver H10 Junior розміром c запальничку Zippo (42x71x16 мм) і вагою 49 грамів. Пристрій забезпечує 30 годин безперервного відтворення.

Всі плеєри цієї серії мають сенсорні кнопки управління, кольорові екрани (260 тис. кольорів). Співвідношення сигнал/шум 90 дБ. Плеєр підтримує стандарт передачі даних USB 2.0, формати MPEG 1/2/2.5, MP3 і WMA. Розпізнає ID3-теги. У Н10 передбачено цілий ряд додаткових функцій: перегляд графічних файлів у форматі JPG, відтворення тексту.TXT), каталогізація виконавців. У цій моделі реалізовані 32 передвстановлених режиму, 1 користувальницький 5-смуговий режим еквалайзера, спеціальні ефекти 3D-звуку і установки SRS (WOW). Наявність лінійного входу в Н10 Junior дозволяє записувати музику в MP3 безпосередньо з джерела звуку. Плеєр оснащений якісним диктофоном і вбудованими годинниками з таймером. Н10 виконаний в чотирьох колірних рішеннях: синій, червоний, сріблястий та сірий.

iRiver H10 Junior з’явиться у продажу з квітня 2006 року. У Москві доступний тільки в магазинах роздрібної мережі «Білий вітер», а в Санкт-Петербурзі – в магазинах «Комп’ютер-Центру КЕЙ».

Джерело: CNews