Intel створив свій ноутбук для бідних

51

Компанія Intel продемонструвала широкій публіці свою нову розробку — ноутбук, вартістю менше $400. Пристрій під назвою Classmate буде орієнтована на жителів країн, що розвиваються, які не можуть собі дозволити придбати дорогий ПК. Читайте користну інформацію та новини на сайті http://poser.kiev.ua/


Intel створив свій “ноутбук для бідних”

Перші ноутбуки надійдуть у продаж на початку 2007 року і будуть поставлятися в Мексику, Бразилію, Індію і Нігерію.

Пристрій Classmate буде працювати на базі процесора Intel Celeron M і оснащений 7-дюймовим РК-дисплеєм з роздільною здатністю 800 х 480 пікселів. Об’єм оперативної пам’яті DDR2 SODIMM складе 256 МБ. Замість жорсткого диска буде передбачений флеш-диск з об’ємом 1 ГБ. Керувати роботою ноутбука буде операційна система Windows XP Embedded.

Новинка від Intel складе конкуренцію так званого «ноутбука Негропонте» — розробці Массачусетського технологічного інституту і некомерційної організації OLPC (One Laptop Per Child, «Кожній дитині по ноутбуку»), виробництвом якої займається компанія Quanta. ПК, що працює на базі процесора AMD з тактовою частотою 500 МГц, також надійде в продаж в 2007 році.

У січні цього року на Всесвітньому економічному форумі в Давосі OLPC підписала меморандум про співпрацю з Програмою ООН з розвитку. Було підписано угоду на $20 млн на розробку ноутбуків, а також укладений контракт на поставку 7 млн комп’ютерів в сім країн — Таїланд, Єгипет, Нігерія, Індія, Китай, Бразилія та Аргентина, повідомляє CNews.