IBM представила нові принтери

29

Корпорація IBM представила три нових, простих у використанні багатофункціональних пристроїв (БФП). Ці пристрої, здатні друкувати, копіювати, сканувати і редагувати факси, поповнили велике сімейство багатофункціональних пристроїв IBM. У лютому цього року, в рамках суттєвого оновлення свого асортименту систем друку, IBM представила чотири нові моделі.

МФУ IBM Infoprint® 1572 друкує зі швидкістю 50 сторінок в хвилину і поєднує функції копіювального апарату, принтера, сканера і факсу в одному зручному у використанні пристрої. Стандартна комплектація МФУ 1572 включає три джерела подачі папери, механізм двостороннього друку, засоби післядрукарської обробки та аксесуари. Механізм автоматичної подачі двосторонніх документів за один прохід дозволяє сканувати двосторонні документи формату Legal, монохромні або кольорові, а потім роздруковувати їх в чорно-білому варіанті. Використовуючи кольоровий 8-дюймовий сенсорний дисплей, користувачі можуть швидше виконувати завдання.

Опціональне пристрій IBM Infoprint M40 доповнює принтери IBM Infoprint 1552n і 1572n передовими можливостями копіювання, факсу, сканування і відправки документів в електронному вигляді. Це пристрій забезпечує захист інвестицій для власників принтерів моделей 1552n і 1572n. Воно підтримує різні інноваційні можливості, у тому числі функцію припинення завдання для виконання операцій копіювання з більш високим пріоритетом. Функція Custom Job Build (створення спеціальних завдань) дозволяє комбінувати аркуші папери, що поміщаються в механізм автоматичної подачі, з матеріалами в палітурці, такими як книги, розміщеними на столі для оригіналів формату Legal. Режим Scan Preview (попередній перегляд результатів сканування) дозволяє перевірити отримане зображення перед відправкою по електронній пошті. Модель M40 також обладнана жорстким диском, який забезпечує прискорену обробку завдань і додаткові функціональні можливості.

МФУ IBM Infoprint 1650, друкуючий 45 сторінок в хвилину, покликане забезпечити робочим групам зручність використання універсального пристрою. Інтуїтивно зрозуміла сенсорна панель оператора дозволяє припиняти виконання завдання для пріоритетного копіювання. Механізм автоматичної подачі і планшетний сканер формату Legal допускають використання оригіналів форматів Letter і Legal. МФУ Infoprint 1650 забезпечує прискорене виконання завдань завдяки потужному процесору з тактовою частотою 514 МГц і швидкого виходу першої сторінки. Крім того, воно дозволяє легко налаштовувати результати друку, в тому числі збільшувати або зменшувати розмір копії, включати листи-роздільники, регулювати поля, обрізати кордону, налаштувати вивід дати/часу і вибирати якість друку.