Футуристичні наручні годинники для пошуку прибульців

53

Російська компанія «Вогні Токіо», офіційний представник Tokyo Sanashi, представила нову концепцію наручних годинників – Scope 01.

Звичні стрілки і циферблат у цій моделі відсутні. Виглядає він досить футуристично. Корпус приладу і браслет виконані з важкої нержавіючої сталі. Головна частина приладу – РК-матриця захищений загартованим склом. Також є яскраві червоні світлодіоди.

Визначати час по цьому приладу не так складно, як здається на перший погляд. При включенні пристрою, на РК-матриці починають рухатися вертикальна і горизонтальна лінії зеленого кольору. Це триває близько 3 секунд. Після чого на 5 секунд лінії завмирають в положенні поточного часу.

Вертикальна лінія вказує годинник, горизонтальна лінія вказує хвилини кратні 5. Точка перетину цих ліній – поточний час. Додатково 4 червоних діода (в колі) вказують кількість хвилин яке не кратне п’яти (від 1 до 4).

Розмір корпусу – 45х33х11 мм. Вага приладу: 150 грам. Колірні рішення: оригінальна нержавійка або чорна збройова сталь. Вартість пристрою – $310. Творці творіння стверджують, що їх розробка виглядає як локатор для пошуку прибульців з фантастичного фільму.