Фотокамера з ширококутним обєктивом і функцією розпізнавання осіб

46

Компанія Canon представляє останнє рішення для фотолюбителів, які цінують елегантність і стиль, – модель Digital IXUS 850 IS. Нова 7,1-мегапіксельна фотокамера – це перша модель в серії Digital IXUS, оснащена 3,8 х ширококутним зум-об’єктивом 28 мм (еквівалент 35-мм плівки) з оптичним стабілізатором зображення.


Фотокамера з ширококутним об’єктивом і функцією розпізнавання осіб
Фотокамера с широкоугольным объективом и функцией распознавания лиц
Фотокамера з ширококутним об’єктивом і функцією розпізнавання осіб

Новітній процесор Canon DIGIC III забезпечує поліпшену продуктивність і високу якість зображень. Крім того, він дозволяє знизити рівень шуму при зйомці з еквівалентною чутливістю ISO 1600 і представляє нову функцію розпізнавання облич для корекції автофокусування / автоекспозиції (Canon Face Detection AF/AE). Вона визначає до дев’яти осіб людей в кадрі і автоматично оптимізує настройки фокусування і експозиції для ефектних групових портретів.

Є 2,5-дюймовий РК-екран високої роздільної здатності, 17 режимів зйомки, включаючи режим запису відео VGA 30 кадрів/с) зі звуковим супроводом.

Модель Digital IXUS 850 IS має 3,8 х оптичний зум-об’єктив з діапазоном фокусних відстаней 28 – 105 мм (еквівалент 35-мм плівки), що дозволяє фотографові знімати більш широкі панорами, архітектурні споруди та групові портрети. Цей об’єктив також оснащений оптичним стабілізатором зображення Canon, який компенсує ефекти, викликані тремтінням камери, для більшої стійкості зображення при зйомці з повним збільшенням в умовах низької освітленості або при зйомці з вікна автомобіля.

7,1-мегапіксельний датчик зображення забезпечує передачу найдрібніших деталей об’єктів, дозволяючи створювати високоякісні відбитки великого формату. Для повної реалізації переваг високого дозволу фотограф може скористатися функцією безпечного збільшення (Safety Zoom), що служить для збільшення діапазону масштабування без зниження якості зображень, – до 15х зума при зйомці зображень малого розміру.

Новий процесор DIGIC III, що забезпечує високу чутливість і продуктивність фотокамери, а також високоякісну обробку зображень, оснащений унікальною функцією розпізнавання осіб (Face Detection AF/AE). Ця функція автоматично розпізнає обличчя людей в кадрі і оптимізує настройки фокусування і експозиції, гарантуючи чіткість і яскравість портретних знімків. Якщо основним об’єктом в кадрі є не людина, вона автоматично включає систему 9-точкового інтелектуального автофокусування (AiAF), що дозволяє уникнути помилок фокусування при зйомці пам’яток або інших місць, відвідуваних безліччю людей. Функція розпізнавання облич для корекції автофокусування / автоекспозиції ефективна при зйомці великих груп людей, в тому числі які перебувають на значній відстані або рухаються в кадрі. В основі цієї функції лежить програмне забезпечення, тому вона працює на тій же швидкості, що і стандартна система інтелектуального автофокусування Canon.

17 режимів підходять для зйомки практично в будь-якій ситуації та включають новий режим зйомки спеціальних сцен «акваріум». Повністю ручний режим для вибору таких налаштувань експозиції, як баланс білого і чутливість ISO, став ще простіше в управлінні завдяки наявності спеціальної кнопки вибору чутливості ISO. Для творчої роботи з зображеннями в камері ефекти функції «Мої кольори» (My Colors) можуть застосовуватися як під час зйомки, так і після. Нова функція «Моя категорія» (My Category) спрощує роботу з зображеннями завдяки автоматичному розподілу їх по таким категоріям, як «люди», «пейзаж» або «події» на основі результатів розпізнавання осіб і вибраного режиму зйомки.

Функція запису відео дозволяє записувати відео стандарту VGA (30 кадрів в секунду) зі звуковим супроводом. Унікальний інтелектуальний датчик орієнтації Canon автоматично повертає відеозображення для зручного перегляду в камері, для завантаження ПК або відтворення на телевізорі через вбудований вихід AV.

Яскравий 2,5-дюймовий РК-екран моделі Digital IXUS 850 IS, з широким кутом огляду, забезпечує зручність компонування кадру і перегляду зображень. Дозвіл 207000 пікселів дозволяє користувачам негайно після зйомки скористатися новим інструментом для перегляду зображень (Image Inspection Tool), що відображає збільшену область зображення поряд з кожним проглядання знімків. Увеличиваемая область може переміщатися між точками автофокусування або будь-яку іншу область кадру, що дозволяє користувачам контролювати різкість осіб або їх вираження перед тим, як перейти до зйомки іншої сцени. Можливість вибору шаблону з співвідношенням сторін 3:2 дозволяє переглядати область, відтворену на стандартних фотографіях. Користувальницький інтерфейс також був поліпшений для забезпечення додаткового зручності навігації між взаємопов’язаними параметрами фотокамери. Оптичний видошукач реального зображення дозволяє з високою точністю компонувати кадр без використання РК-екрану. Це особливо зручно при зйомці в умовах складного освітлення або малого ресурсу акумулятора.

Модель Digital IXUS 850 IS має спеціальне меню друку для швидкого доступу до функцій прямого друку. Підтримка стандарту PictBridge дозволяє користувачам друкувати фотографії безпосередньо на будь-якому принтері, що підтримує цей стандарт, без використання ПК. Кнопка Print/Share (друк/надсилання) дозволяє одним натисканням відправляти знімки на друк чи завантажувати їх у системи Windows чи Mac.
На додаток до підтримки стандарту PictBridge нові моделі мають функцію друку індексного листа фотографій (35 зображень на аркуші формату A4), а також функцію індексного друку (20 зображень) з інформацією про зйомки, що дозволяє користувачам порівнювати зображення з різними налаштуваннями.
Крім карт пам’яті SD і MMC, нова камера підтримує карти пам’яті нового формату SDHC об’ємом вище 2 гігабайт. В комплект поставки камери входить карта пам’яті 16 мегабайт.

Меню фотокамери тепер підтримує українську і румунську мови; таким чином, число підтримуваних мов зросла до 25.