FLY Toshiba TS 2060: телефон в алюмінієвому корпусі

31

У Росії з’явилася чергова новинка британської компанії Meridian Group – стильний моноблок FLY Toshiba TS 2060.
Це перша модель, випущена на замовлення Meridian Group на виробничих потужностях компанії Toshiba. Технологи Toshiba взяли активну участь у її розробці.

FLY Toshiba TS 2060 відразу виділяється серед інших пропозицій. По-перше, оригінальним корпусом. Алюмінієва фактура – це не ілюзія. Корпус FLY Toshiba TS 2060 виконаний із спеціального сплаву вуглепластика з алюмінієм. Це поєднання добре зарекомендувало себе в багатьох областях науки і техніки, таких як авіація, медицина, авто-індустрія. Ідеальне рішення для створення легких, міцних зносостійких корпусів. Корпус з такого матеріалу ефективно розподіляє тепло, захищає всю електроніку телефону і стильно виглядає. Ергономічна клавіатура, дисплей контрастний з хорошою передачею кольорів.

Нова модель FLY відрізняється самим широким спектром можливостей використання файлів МР3 формату. MP3-файли можна ставити на будильник, присвоювати MP3-мелодії SMS, редагувати їх. Спеціальна функція Play List дозволяє створювати альбоми улюблених мелодій.
Для зручності реалізації цих можливостей на клавіатурі передбачена зовнішня mp3 клавіша.

FLY Toshiba TS 2060 традиційно для модельного ряду FLY оснащений максимальним набором технічних можливостей: для роботи з Інтернетом, синхронізації з ПК, передачі повідомлень і т. п.. Камера телефону роздільною здатністю 1,3 мегапікселя (1280х1024) володіє функцією мультизйомки. Робота з відео та зображеннями можлива у всіх відомих цифрових форматах. Запис відео 352×288, MPEG4 і H. 263

Обсяг пам’яті в моделі гнучко регулюється. Вбудована пам’ять FLY Toshiba TS 2060 дорівнює 9 МБ. Цього достатньо для збереження 45 фото або такої ж кількості mp3 рингтонів. Невелика вбудована пам’ять дозволяє ціною апарату залишатися доступною. При необхідності об’єм пам’яті легко збільшити, встановивши відповідну картку в слот карт пам’яті – це дозволяє кожному користувачеві самостійно визначати розмір пам’яті свого телефону. Слотер телефону може працювати як кард-рідер. Розмір моделі – 110,5х46,9х9,9 мм, Вага – 82 грамів.

Орієнтовна ціна продажу FLY Toshiba TS 2060 – близько 220 доларів.