Флагманський HDD/DVD-рекордер від Pioneer

48

Pioneer представив флагманський HDD/DVD-рекордер класу High-End..
Революційний High-End HDD/DVD-рекордер DVR-940HX – флагманська модель рекордерів нового покоління Pioneer, оснащена жорстким диском ємністю 500 ГБ, вбудованим цифровим ТБ-тюнером (DVB-T, зі слотом CI) і підтримкою сигналів порядкової розгортки 1080p.


Флагманський HDD/DVD-рекордер від Pioneer

DVR-940HX надає можливість мультиформатной запису і відтворення, а також підтримує всі можливі формати DVD-носіїв, будь то DVD+-R (в тому числі двошарові), DVD+-RW і DVD-RAM.

На 500-гигабайтном жорсткому диску DVR-940HX більш ніж достатньо місця для зберігання кращого розважального контенту: тут може поміститися більше 100 годин відео в максимально можливій якості, а також незліченна кількість стислих аудіозаписів і графічних файлів у форматі JPEG. Завдяки спеціальному кодуванню жорсткий диск дозволяє записати до 1422 годин відеоконтенту – для порівняння: на двошаровому DVD-R диску може зберігатися до 24 годин відеоматеріалу. Жоден рекордер, крім DVR-940HX та інших нових моделей Pioneer, не може записати програми передач усього дня на один диск DVD. На практиці це до 16 повнометражних фільмів або 48 серій вашого улюбленого телесеріалу.

На той випадок, якщо вам буде потрібно збільшити обсяг пам’яті, DVR-940HX оснащений роз’ємом eSATA на передній панелі, через який можливо підключити зовнішній жорсткий диск (HDD купується окремо).

У вашому розпорядженні – найсучасніші засоби обробки зображення. Рекордер DVR-940HX створений з використанням нещодавно розробленого відеопроцесора Pioneer VQE10 (Video Quality Enhancer, система для підвищення якості відео), що дозволяє масштабувати зображення різних сигналів, аж до сигналів порядкової розгортки 1080p, що надходять через HDMI. Тому вам гарантовано висока роздільна здатність при перегляді – незалежно від джерела сигналів.

У моделі DVR-940HX є новаторська функція “Advanced Home Media Server” (Сучасний Домашній Розважальний Медіа-сервер). Вона дозволяє копіювати запис з компакт-дисків на жорсткий диск, завантажувати цифрові фотографії або стислі аудіофайли з високою швидкістю з диска або через знаходиться на передній панелі рекордера USB-порт. А через вхід DV ви можете копіювати та редагувати відзняті матеріали зі своєї відеокамери.

Також DVR-940HX надає можливість створювати слайд-шоу з графічних файлів у форматі JPEG з музичним супроводом і навіть друкувати фотознімки з жорсткого диска на PictBridge-сумісного USB-принтері.

Крім того, DVR-940HX відповідає стандарту сертифікації DivX Home Theatre, що підтверджує високу якість відтворення стиснутого відео.

Пульт дистанційного керування з “інтелектуальним” керуючим колесом jog wheel і зручним розміщенням кнопок забезпечує миттєвий доступ до численних функцій DVR-940HX.

Функція Pause Live TV (Пауза прямого ефіру) дозволяє призупинити показ програми та відновити трансляцію пізніше – натисненням всього однієї кнопки.

Вбудована багатомовна система підказок в потрібний момент виводить на екран вказівки, що робить використання всіх функцій рекордера незвичайно простим.

Крім того, DVR-940HX оснащений цифрової електронної програми передач (GuidePlus +), яка надає розклад телепрограм на кілька днів і дозволяє натисненням однієї кнопки програмувати запис при перегляді програми телепередач різних каналів.