Epson випустила компактний фотопринтер формату A2

60

Компанія Epson представила компактний принтер формату A2. Модель Stylus Pro 3800 використовує формулу чорнила UltraChrome K3, може використовуватися для друку фотографій, відбитків і графіки.


Epson випустила компактний фотопринтер формату A2

За заявою виробника, Epson Stylus Pro 3800 є самим компактним принтером формату А2, представленим на сьогоднішній день на ринку. Пристрій підтримує друк на носіях різного формату від А6 до А2.

В Stylus Pro 3800 використовується технологія UltraChrome K3 – восьмицветная система друку пігментним чорнилом, яка забезпечує відбитки з нейтральними градаціями в кольоровий і чорно-білого друку. Система чорнила включає наступні кольори: блакитний, пурпуровий, жовтий, світло-блакитний, світло-бузковий, світло-сірий, сірий, фото – і матовий чорний. Завдяки двом чорним картриджів – фото та матовому – користувач може здійснювати оптимізовану друк на глянцевих або матових носіях, вибираючи відповідну настройку в драйвері принтера.

Принтер сумісний з широким спектром оригінальних носіїв Epson, таких як глянсова, матова, художня фотопапір і папір товщиною до 1,5 мм. Якщо друкується великий обсяг стандартних аркушів, виробник рекомендує користуватися высокоемким автоматичним податчиком паперу (до 120 аркушів звичайного паперу). Якщо ж відбувається робота з щільними носіями, листи краще завантажувати окремо через лоток ручної подачі. Швидкість друку формату А2 з роздільною здатністю 1440 x 720 dpi становить 6 хвилин 45 секунд.

Після виходу відбитка з принтера кольору стабілізуються вже через 30 хвилин, що дуже важливо для друку відбитків. Таким чином замовники можуть швидко затвердити кольоропроби і бути впевненими в тому, що остаточний результат буде повністю відповідати зразку. Ідентичність у передачі кольорів дозволяє використовувати принтер для друку відбитків у віддалених один від одного місцях. Відбитки, зроблені на одному або на різних, але однаково відкаліброваних принтерах Epson Stylus Pro 3800, будуть точно і абсолютно ідентично передавати кольори.

В комплект поставки принтера Epson Stylus Pro 3800 входить нове програмне забезпечення Epson Imaging Workshop, спеціально створений для роботи з великою кількістю форматів зображень і підтримує файли форматів RAW різних виробників. Epson Imaging WorkShop пропонує зручний користувальницький інтерфейс, з допомогою якого можна вибирати і редагувати файли і потім друкувати фотографії. Також для користувачів доступна ЗА Epson LFP Remote Panel Utility і Epson ColourBase 2.0. Крім того, Epson Stylus Pro 3800 сумісний з Epson AlbumMaker 2, Epson PageProofer EX, Epson CopyFactory і Epson Stylus RIP Professional, повідомляє CNews.