Epson представила HD сумісний проектор для домашнього кінотеатру

53

Компанія Epson представила HD сумісний проектор для домашнього кінотеатру – EMP-TW700.


Epson представила HD сумісний проектор для домашнього кінотеатру

Основні технічні переваги Epson EMP-TW700 – дозвіл 1280×780 пікселів, яскравість 1600 ANSI люмен і висока контрастність (10000:1) – гарантують одержання чіткого і яскравого, дійсно висококласного зображення в умовах домашнього кінотеатру.

Epson EMP-TW700 – це 3LCD-проектор класу «преміум» для досвідчених користувачів, які мріють про ідеальний домашньому кінотеатрі. Формат зображення 16:9, дозвіл 1280х720 пікселів і HDMI-вхід дозволяють повноцінно проектувати сигнал високої чіткості (HD-сигнал). Якість зображення – одне з кращих в класі завдяки контрастності 10000:1 і яскравості 1600 ANSI люмен. А нова оптика з зумом 2.1 x і ще більш зручним зрушенням лінз дозволяє отримувати по-справжньому чітку і живу картинку.

Окремої уваги заслуговує елегантний дизайн проектора – його гладка поверхня, виконана в темно-сірому та білому кольорах, впишеться в обстановку сучасного будинку і має всі шанси стати стильним акцентом інтер’єру.

Значущим практичним гідністю проектора є гнучкість установки. За відсутності спеціального приміщення для домашнього кінотеатру, можна спроектувати зображення розміром 60 дюймів з відстані всього 1,8 метра практично в будь-якій кімнаті. Широкі можливості зсуву лінз – 103% зображення при русі вгору-вниз і 50% при русі вправо-вліво – дозволяють встановити проектор навіть зі значним зміщенням від центру екрану або під стелею – без якого-небудь спотворення картинки.

Спеціальна оптична система Epson”s Auto Iris забезпечує контрастність 10000:1 і контролює інтенсивність світла лампи. Глядачі зможуть оцінити дійсно глибокий чорний колір і більше градацій сірого – в сценах з переважанням темних тонів і незвичайну чіткість зображення – у світлих сценах. Система лінз включає в себе 14 суб лінз і 2 асферичні лінзи. Вони дозволяють добитися максимально рівною кольору, плавного відтворення динамічних сцен і нерухомих зображень, а також виключають можливість появи кольорових відблисків.

Завдяки 7 колірних режимів Epson EMP-TW700 забезпечує відмінну якість зображення і точне відтворення кольорів в будь-яких умовах. Технологія Epson Cinema Filter дозволяє добитися яскравих зображень навіть при денному освітленні, а також максимальної глибини та об’ємності зображення в темному приміщенні.

Поставки Epson EMP-TW700 на російський ринок почнуться в листопаді 2006 року, рекомендована ціна складе 2100.е.