Двохядерні ноутбуки від IBM

52

Компанія Lenovo представила нові ноутбуки лінійки ThinkPad, ThinkPad Z61 і R60, що поєднують можливості двоядерних процесорів Intel Core Duo, оновлені мультимедійні інструменти і можливості по інсталяції безпровідних з’єднань. Нове сімейство ноутбуків Z61 є оптимальним рішенням для ділових людей, зацікавлених в розширені мультимедійні можливості та встановлення бездротових з’єднань на широкоформатних ноутбуків.

Сімейство Z61 представлено двома ноутбуками: Z61t (з діагоналлю 14,1 дюйма) і Z61m (з діагоналлю 15,4 дюйма), оснащеними набором вбудованих і зовнішніх графічних інструментів, з можливістю установки до 4 Гб оперативної пам’яті DDR SDRAM, що дозволяє переглядати графічні об’єкти в оптимальному режимі. ThinkPad Z61t поставляється з дисплеєм WXGA/185-ніт або WXGA+/200-ніт, в той час як у ThinkPad Z61m існує функція WXGA MaxBright, що дозволяє користувачем отримувати більш яскраве і чітке зображення.

Обидві моделі сімейства Z61 обладнані вбудованою відеокамерою і стерео-мікрофон для проведення відео-конференцій, а також оснащені адаптером Wi-Fi 802.11 a/b/g для встановлення бездротових з’єднань і адаптером для виходу в WWAN (бездротовий глобальну мережу) компанії Verizon Wireless, що забезпечує високошвидкісний доступ в Інтернет на території США (1). Компанія Lenovo є першим виробником ПК, який представив вбудовану антену WWAN для виходу в Інтернет за допомогою технології EvDO як стандартну опцію разі постачання ноутбуків в вересні 2005 року в сімействі ThinkPad Z60.

Lenovo оголосила про запуск нової серії ноутбуків ThinkPad R60, укомплектованих стандартним набором популярних функцій, а також новими опціями, що підвищують продуктивність системи. Ці ноутбуки і раніше є відмінним вибором для ділових людей, які цінують високу продуктивність і відмінне співвідношення ціни і якості. Нові R60 довше працюють від одного заряду батареї, оснащені великою кількістю слотів розширення і новим 14-дюймовим SXGA+ дисплеєм. До того ж у новій серії R60 використані самі останні інновації ThinkPad – ThinkPad Roll Cage (каркас з магнієвого сплаву, що захищає жорсткий диск та інші компоненти системи), ThinkPad Shock Mounted Hard Drive (жорсткий диск на протиударних кріпленнях), кнопка включення/вимикання бездротових з’єднань і вбудований адаптер WWAN.

Ноутбуки R60 і Z61 оснащені технологіями ThinkVantage, розробленими Lenovo, які надають розширений набір опцій, об’єднаних в єдину панель, спрощуючи роботу на ноутбуці і роблячи її більш надійною. Нові ноутбуки ThinkPad вже оснащені останньою версією ThinkVantage Client Security Solution, що дозволяє самостійно відновити загублені паролі для входу в систему. Також в набір інструментів входить простий у використанні кодувальник дисків, оновлена версія програми управління паролями і програма System Security Audit, що забезпечує постійний моніторинг захищеності системи.

Використовуючи новітні можливості WWAN, в останній версії Access Connections мобільні користувачі автоматично можуть переходити з однієї мережі в іншу, не втрачаючи з’єднання, в той час як ноутбук самостійно перемикається з однієї мережі на іншу.
Ноутбуки ThinkPad Z61 і R60 можна придбати за ціною .від $1359 і $2200.