До міні-Rolls-Royce може приєднатися міні-Maybach

55

На наступний день після заяви Rolls-Royce про початок розробки нової компактної моделі з подібною ініціативою виступив і Maybach. Цю ідею озвучив голова ради директорів DaimlerChrysler Дітер Цетше, виступаючи з коментарями з приводу планів британського автовиробника.


До міні-Rolls-Royce може приєднатися міні-Maybach

На питання, чи не планує Maybach щось подібне, він відповів: “Очевидно, що між вартістю Maybach і найдорожчого Mercedes існує значний розрив. І якщо є можливість заповнити його, ми повинні вирішити, чи хочемо цього. А також – чи буде новий автомобіль ставитися до модельного ряду Mercedes-Benz або ж Maybach. У будь-якому випадку, ми приймемо рішення скоро і без будь-якого зовнішнього тиску”.

Нагадаємо, що компактний Rolls-Royce повинен бути розроблений протягом найближчих чотирьох років. Як розповів голова і виконавчий директор компанії Ян Робертсон (Ian Robertson), в лінійці моделей він розташується нижче Phantom і буде коштувати від 250 тис. до 380 тис. доларів без урахування податків. Експерти стверджують, що мова, швидше за все, буде йти про цілої групи автомобілів, повідомляє Autonews.