Dell анонсувала новий ноутбук Inspiron 6400

40

Компанія Dell оголосила про запуск у виробництво мультимедійного ноутбука Inspiron 6400.

Вага Inspiron 6400 становить менше 3 кг, Inspiron 6400, оснащений процесором Intel Core Duo, надає можливість виконувати безліч завдань, наприклад переглядати фільми і завантажувати музику під час роботи антивірусної програми та редакційних електронних програм. Модель може бути оснащена функцією вбудованої графіки для стандартної продуктивності і дискретної графіки для збільшення мультимедійних можливостей.

Крім цього, 15,4-дюймовий широкоекранний дисплей з розширенням 16:10 і додатковою технологією Dell TrueLife створює високу контрастність і живе зображення, що дозволяють переглядати фільми або фотографії.

Нова технологія Dell MediaDirect дозволяє користувачам заощаджувати час, надаючи їм швидкий доступ – натисканням однієї клавіші – до цифрових мультимедійних даних, що зберігаються на комп’ютері, або прикріпленим пристроїв без необхідності запуску операційної системи Windows. Вбудований пристрій для зчитування карток 5 в 1 дозволяє швидко і легко здійснити передачу медіа-файдов, гніздо ExpressCard підтримує високошвидкісні периферійні пристрої нового покоління.

Всі ноутбуки Dell мають торговельну марку RoadReady.
Процесори – Intel Core Duo (667 МГц, 2 МБ кеш), Оперативна пам’ять – від 512 МБ до 2 ГБ DDR2 SDRAM.