Бюджетний мультимедиаплеер c 4,3-дюймовим дисплеєм

119

Володар високоякісного відеопрогравача, МР3-плеєра і великого фотоальбому мультимедійний плеєр Aria Q5 не дасть занудьгувати в дорозі або на лекції. Програма розваг – найрізноманітніша: від перегляду фільмів і фото до прослуховування музики і читання (RoverMedia Q5 русифікований на апаратному рівні).


Бюджетний мультимедиаплеер c 4,3-дюймовим дисплеєм

Високоякісний 4,3-дюймовий екран (480х272 пікселів) відображає всю глибину і яскравість 16 млн. кольорів. Перегляд фільмів, кліпів в популярних форматах ASF, WMV, AVI,MP4, MPG і фото (JPG, BMP) стане справжнім колірним шоу. А функція прямого запису з ТБ телепередач збереже в пам’яті RoverMedia Q5 самі яскраві моменти футбольного матчу або пряму трансляцію вручення музичної премії. Заставкою екрану, крім передбачених «шпалер», можна вибрати пам’ятне фото з захоплюючих літніх подорожей.

Меломанів потішить потужний стереозвук (2х10 мВт – навушники) музичних композицій у форматах MP3 і WMA. Завдяки вбудованим в Q5 динаміків (2х600 мВт) і зовнішнього підключення колонок новинки відео і аудіо доступні одночасно цілої компанії.

Головна особливість RoverMedia Q5 – наявність вбудованої флеш-пам’яті (2 ГБ) і слота для популярних SD-карт, які дозволяють збільшувати обсяг пам’яті до 4 ГБ.

Крім цього, в плеєрі реалізована підтримка USB 2.0 Plug & Play, що дозволяє використовувати цей апарат ще і як зовнішній накопичувач даних.

Вбудований літієво-полімерний акумулятор плеєра забезпечує до 6/10 годин безперервної роботи, відповідно для відтворення відео/аудіо.

Розміри плеєра Aria Q5 від RoverComputers – 139х76х19.8 мм, вага – 152 грами.