BMW оприлюднив новий Mini

35

Перед офіційною прем’єрою в Парижі компанія BMW оприлюднила інформацію про наступне покоління Mini. Принципових змін у дизайні нового автомобіля немає, проте машина стала на 6 сантиметрів довше попередника завдяки новому масивного бамперу і довгим капотом.


BMW оприлюднив новий Mini

Під капотом нового Mini з’явиться новий 1,6-літровий 4-циліндровий двигун DOHC створений компанією BMW спільно з PSA Peugeot-Citroen. Потужність силового агрегату, встановленого на звичайний Mini Cooper, складе 120 л. с., в свою чергу у «зарядженого» Cooper S той же мотор обладнують турбонагнітачем в результаті чого потужність досягне 175 л. с.

Крім того, на початку наступного року на зміну 90-сильному двигуну об’ємом 1,6 літра прийде 1,4-літровий силовий агрегат потужністю 75 л. с. Також очікується поява Mini з подовженою колісною базою, який був представлений як концепт Traveller на мотор-шоу у Франкфурті минулого року.

У стандартне оснащення нового Mini увійдуть шість подушок безпеки, системи ABS, EBD і система контролю гальмування на поворотах (CBC). У модифікації Cooper S до обладнання додасться система стабілізації і противобуксовочная система, повідомляє Avto.ru.