BenQ W100: домашній проектор

44

Компанія BenQ оголосила про вихід на ринок нового проектора для домашнього кінотеатру – BenQ W100. Модель розроблена для передачі широкоекранного формату зображення 16:9), володіє яскравістю 1300 лм ANSI і високим рівнем контрастності 2500:1.

В проекторі BenQ W100 використовується 7-сегментний світлофільтр, що раніше було атрибутом дорогих проекторів для домашнього кінотеатру середньої і вищої цінової категорії. Завдяки цьому нововведенню, W100 проектує більш насичені кольори в поєднанні з більш точною передачею кольору.

Крім DVI, S-Video і Video входів проектор W100 має два комплекти входів для компонентного сигналу, що позбавляє користувача від необхідності перемикати кабелі кожен раз при зміні джерела компонентного сигналу. Тепер, наприклад, DVD-плеєр і ігрова приставка можуть бути приєднані до проектора одночасно. При цьому, горизонтальне розташування роз’ємів робить підключення кабелів більш легким і зручним, ніж при їх вертикальному розташуванні.
У пам’яті BenQ W100 записані 10 попередньо встановлених оптимальних налаштувань зображення для різних завдань і джерел: 5 варіантів – для зображення з ПК, 5 – для зображення з відеоджерела. Завдяки цьому користувач буде позбавлений від підбору складових оптимального зображення вручну. Тепер від нього потрібно лише вибрати потрібний режим зображення в меню управління.

Конструкція BenQ W100 розроблена таким чином, щоб не турбувати аудиторію, у разі якщо проектор розміщено позаду глядачів, а на передньому плані. Вентиляційні отвори W100 розташовані в його передній частині. Завдяки такому дизайну, гаряче повітря і відблиски світла працює лампи, виходять з проектора, не турбують аудиторію, яка сидить позаду проектора.