BBK анонсував стильний домашній кінотеатр

56

Представництво компанії BBK Electronics в Росії і країнах СНД повідомило про початок виробництва ще однієї моделі домашнього кінотеатру з нової серії In’Ergo – DK1840SI.

Серія In’Ergo об’єднує 4 категорії продукції – DVD-плеєри (стаціонарні та портативні), домашні DVD-театри і музичні караоке DVD-системи. Для серії In’Ergo дизайн-студія Артемія Лебедєва розробила принципово новий інтерфейс, а також новий дизайн і конструкцію пульта управління. Проведена локалізація техніки для країн СНД і Балтії.

Оригінальна акустична система DVD?театру серії In”Ergo DK1840SI виготовлена з MDF і має класичний, представницький дизайн. Центральний і фронтальні гучномовці побудовані по двосмугової схемою. Особливість ресивера – наявність широкого спектру комутаційних інтерфейсів. Окремо варто відзначити два цифрових аудіовходу. Вони дозволяють підключати до DVD?театру і прослуховувати на акустичній системі сигнали із зовнішніх джерел, таких як: DVD?плеєри, аудіокарти персонального комп’ютера, ігрові приставки, музичні центри і т. д. DVD?театр оснащений вбудованим FM/AM тюнер з пам’яттю на 30 радіостанцій. Функція «BASS BOOST» дозволяє підняти рівень низьких частот.