Автомобільний CD-ресивер від Pioneer

77

Компанія Pioneer представила автомобільний CD-ресивер DEH-P9800BT. Новинка володіє російськомовним меню і OEL дисплеєм.
Мультиформатна модель DEH-P9800BT, як і флагманська DEH-P75BT, оснащена сучасним інтерфейсом Bluetooth, який дозволяє не тільки дзвонити і приймати дзвінки з ресивера, в той час коли телефон знаходиться в сумочці або кишені штанів, але і передавати з телефону і відтворювати на ресивері стереозвук в реальному часі.

Управління треками здійснюється з DEH-P9800BT. Bluetooth у режимі він зв’язується з телефоном, на який закачаний MP3-контент, в той момент, коли користувач сідає в автомобіль. Орієнтуватися в опціях ресивера тепер як ніколи просто – завдяки Pioneer російський користувач вперше отримує повністю адаптовану для нього модель з меню, ID3-тегами (+WMA-text) і телефонного книгою (пам’ять на 500 номерів) російською мовою.

Є новий кольоровий OEL-дисплей від Pioneer з роздільною здатністю 256×64 пікселів/65 тис. квітів.

За бажанням водія, на дисплеї відображаються покажчики тахометра і вольтметра, яскраві статичні заставки або рухомі картинки. Крім того, користувач може змінювати сам налаштування дисплею: тип і колір шрифту, фон, звуки, іконки і т. п.

Тепер на ресивер можна закачувати заставки альбомів улюблених груп і здійснювати пошук MP3 треків по цих картинок. Вбудований процесор DSP з високоякісним ЦАПом фірми Burr Brown автоматично налаштує ідеальний якісний звук з урахуванням особливостей автомобіля і розташування в ньому компонентів аудіосистеми.

DEH-P9800BT з вихідною потужністю 4x50W підтримує формати CD/MP3/WMA/AAC/WAV і повністю сумісний з інтерфейсом iPod.

Підключивши до ресивера iPod через IP-Bus, можна управляти відтворенням треків з панелі. При цьому кольоровий OEL-дисплей Pioneer робить навігацію по контенту iPod зручною і ефектною, відображаючи всі задіяні опції максимально інформативно. iPod також можна підключати до DEH-P75BT за допомогою Bluetooth при наявності спеціального BT – адаптера.

DEH-P9800BT передбачає 10 варіантів кольору фону і символів, які можна змінювати в залежності від приладової панелі автомобіля або настрою. Новий OEL-дисплей зробить підсвічування ще більш яскравою і контрастною. У Росії в продажу з середини травня.