Audi R8 вже ніхто не приховує

49

До прем’єри суперкара Audi R8 залишається вже зовсім небагато – швидше за все, в першій половині наступного року цей автомобіль буде офіційно представлений публіці. Ну а поки інженери продовжують роботи по відточуванню ходових характеристик цього купе (причому, машина їздить по гоночних трасах практично без якого-небудь камуфляжу).


Audi R8 вже ніхто не приховує
Audi R8 уже никто не скрывает
Audi R8 вже ніхто не приховує

Audi R8 стане конкурувати в першу чергу з Porsche 911. Поки представники Audi не розкривають ніяких секретів нового купе, але ніхто не сумнівається, що воно буде мати бензинові мотори V8 і V10. Останній двигун дістанеться Audi R8 від Lamborghini Gallardo (нагадаємо, що Lamborghini, як і Audi, яка належить концерну Volkswagen). Правда, якщо у Gallardo є 500 л. с., то у R8 буде «всього» 450 л. с.

Очікується, що Audi R8 буде коштувати набагато дешевше, ніж Porsche 911 не варто. Адже Audi вже давно не треба знижувати ціни для залучення клієнтів до своєї продукції. Так що бажаючим придбати це «заряджене» купе від Audi треба мати на рахунку як мінімум 100 тис. євро. А може і більше, повідомляє Auto@Mail.ru.