Aston Martin провів презентацію для своїх

45

Не дочекавшись офіційної прем’єри, Aston Martin провів презентацію двох новинок – купе DBS і родстера V8 Vantage – у вузькому колі, запросивши всього 300 чоловік. На щастя, серед них виявилися і журналісти. Хоча технічні характеристики автомобілів поки не розголошуються, фотографувати можна було вільно.


Aston Martin провів презентацію “для своїх”
Aston Martin провел презентацию
Aston Martin провів презентацію “для своїх”

Купе Aston Martin DBS створено на базі DB9, але буде перевершувати його в швидкісних характеристиках і комфорт. На показі був представлений прототип, “зіграв” у фільмі “Казино Рояль”, який вийде на екрани в листопаді. Серійна версія з’явиться в кінці 2007 року і у порівнянні з автомобілем з бондіани буде більш практичною.

Aston Martin DBSРодстер Vantage V8 2008 модельного року дуже нагадує свого побратима з кузовом купе, але оснащений багатошаровим м’яким дахом з електричним приводом; представники Aston Martin відмовилися відповідати, буде легше купе і наскільки вони будуть відрізнятися по швидкості і керованості. Цікаво відзначити, що V8 Vantage пофарбований спеціальною фарбою, що імітує язики полум’я: при погляді під різними кутами корпус переливається всіма відтінками червоного і оранжевого, повідомляє Autonews.