AR6 Stronger – спортивний Range Rover

28

Ательє Arden, що спеціалізується на доведенні автомобілів Jaguar і Range Rover, представило тюнінгувати версію Range Rover Sport. Вдосконалений автомобіль під назвою Range Rover AR6 Stronger, аеродинамічний комплект і модернізований двигун.


AR6 Stronger – спортивний Range Rover
AR6 Stronger – самый спортивный Range Rover
AR6 Stronger – спортивний Range Rover

Інженери Arden збільшили обсяг стандартного турбодвигуна V8 з 4,2 до 4,8 літра, в результаті чого потужність мотора досягла 520 к. с. В свою чергу максимальний крутильний момент силового агрегату зріс з 550 Нм до 680 Нм. З новими технічними характеристиками британський позашляховик розганяється до 100 км/год за 6,1 секунди, а його максимальна швидкість досягла 270 км/ч.

Щоб впоратися із збільшеним швидкісним режимом була передбачена установка високоефективної гальмівної системи, що складається з вентильованих перфорованих дисків і супортів 6-поршневих спереду і 4-поршневих ззаду. Не обійшлося і без модернізації підвіски, яка на Range Rover AR6 Stronger стала на 23 мм нижче, ніж у стандартної моделі.

Аеродинамічний комплект AR6 Stronger включає масивний передній і задній бампери зі спойлерами, які надають позашляховику стійкості. На капоті автомобіля з’явилися два прорізи, які служать для кращого живлення двигуна повітрям. Крім того, колісні арки Range Rover Sport були розширені на 4,5 см, а по боках з’явилися низько розташовані сходи, повідомляє Avto.ru.