Apple представила оновлений iPod nano

50

Компанія Apple представила повністю оновлений iPod nano в новому алюмінієвому корпусі, батареєю, працює до 24 годин без підзарядки, і об’ємом пам’яті вдвічі більше, ніж в iPod nano попереднього покоління.


Apple представила оновлений iPod nano

Новий iPod nano має запатентованим колесом прокрутки Click Wheel, ще більш витонченим дизайном тонким і легким корпусом, доступному в сріблястому, рожевому, зеленому, синьому і чорному кольорах.

«iPod nano є найпопулярнішим цифровим музичним плеєром, і ми повністю змінили його дизайн з метою його поліпшення та вдосконалення, — сказав Стів Джобс (Steve Jobs), глава компанії Apple. — Абсолютно новий iPod nano дає любителям музики саме те, що вони найбільше цінують в iPod: вдвічі більше пам’яті, батарея, яка працює до 24 годин від однієї підзарядки, і чудовий алюмінієвий дизайн корпусу в п’яти яскравих кольорах».

Нові опції пошуку і швидкого скролінга дозволяють шанувальникам музики ще швидше знаходити те, що вони шукають. Новий iPod nano володіє абсолютною інтеграцією з iTunes Store і програмою iTunes 7, що дозволяє користувачам iPod підбирати собі музичну колекцію з більш ніж 3 мільйонів пісень в самому популярному магазині цифрової музики.

Запатентована технологія Auto-Sync автоматично завантажує цифрову музичну колекцію користувача, або фотознімки на iPod nano і зберігає їх оновленими незалежно від того, чи підключений iPod nano до комп’ютера з Mac або Windows (за допомогою USB 2.0). Друге покоління плеєрів iPod має батарею, яка працює до 24 годин без додаткової підзарядки, і відтворює музику без збоїв.

Apple також представила нові аксесуари, спеціально розроблені для другого покоління iPod nano, що включають в себе навушники lanyard зі шнурком, нарукавні пов’язку armband, док-станцію і новий компактний USB адаптер живлення, що вдвічі менше, ніж адаптер для першого покоління iPod nano і який підходить для зарядки iPod nano під час подорожей. Новий iPod nano оснащений 30-контактним роз’ємом для дока, який підтримує роботу величезної кількості продуктів різних виробників: від домашніх акустичних систем до автомобілів, оснащених комплектацією для iPod. На сьогоднішній день існує більше 3000 аксесуарів для iPod. Друге покоління iPod nano також працює з кросівками Nike iPod Sport Kit, а також підтримує аксесуари для аудіо записи.

Новий iPod nano буде доступний в роздрібних магазинах Apple і у авторизованих партнерів Apple. Модель з об’ємом пам’яті 2 гб буде представлена в сріблястому корпусі, модель з об’ємом пам’яті 4 гб – в сріблястому, рожевому, зеленому і синьому корпусі і моделі з об’ємом пам’яті 8 гігабайт – в чорному корпусі.

Нові додаткові аксесуари, створені спеціально для другого покоління iPod nano, включають: навушники зі шнурком lanyard, нарукавні пов’язки armband, док-станцію для iPod nano і USB адаптер живлення для iPod.

zele.ru