Apple HomePod націлюється на Amazon Echo, Google Home

24

Дивитися Alexa і Луна, ось HomePod.

Компанія Apple начинку свого улюбленого Siri в Інтернет-підключений динамік в тому, що спочатку новий продукт цифровий гіганта більш ніж за два роки.

У HomePod спікер був представлений на конференції для програмістів в понеділок, і буде йти голова в голову з Amazon і популярний цифровий Гугла домашніх помічників.

САМИЙ ПОТУЖНИЙ НОВИЙ ІМАК ПРО APPLE В ІСТОРІЇ

Але, звичайно, Apple стверджує, що її система Siri основі вершини їх всіх, тому що це дає більший упор на якість звуку, а не тільки розум. Не дивно, є інтеграція з Apple музичного онлайн-Передплата.

Крім відтворення музики, HomePod будуть допомагати людям керувати їх життя і вдома. Siri стане голосовий помічник відповідає на запити про надання інформації та інша допомога по дому.

Це перше нове пристрій компанії Apple, оскільки компанія Apple випустила спостерігати у квітні 2015 року.

SIRI ЗВУЧИТЬ ЯК МУЖИК

Але все це відбувається за досить чималу ціну.

Спікер буде продавати близько 350 $в грудні в США, Великобританії та Австралії. Amazon продає основною версією Ехо за $180 і Google продає свої будинки динамік за $130.

Так що динамік краще звучить досить приємно.

Ехо, випущений в 2015 році, і Google Home, яка вийшла в минулому році, допомогли посадити насіння на перспективний ринок. Дослідницької фірми emarketer каже, що більше 35 мільйонів чоловік в США, як очікується, використовувати голосовий динамік, принаймні, один раз на місяць в цьому році, більш ніж удвічі з минулого року.

ЩО МАЙБУТНЄ APPLE СПОСТЕРІГАТИ?