Амишка: дитячий компютер з недитячими можливостями

23

Компанія АМІ приступила до виробництва дитячих комп’ютерів «Амишка». Даний ПК є першою в Україні спеціалізованої моделлю комп’ютера розрахованого на дітей віком 5-12 років.

Відмінною особливістю комп’ютера «Амишка» є його дитяча спрямованість – від веселого зовнішнього вигляду до внутрішнього змісту. Комп’ютер виглядає як забавна дитяча іграшка, викликає інтерес і прихильність дитини. ПК комплектується клавіатурою, мишею і колонками, спеціально розрахованими на дітей. Крім того, комп’ютер володіє власною темою в середовищі Windows (шпалери, піктограми, звукова схема), розроблений флеш-ролик демонструє основні можливості ПК «Амишка». Весь комплект (ПК і периферія) поставляється в оригінальній кольоровій коробці.

Завдяки продуманому набору програмного забезпечення, комп’ютер «Амишка» сприяє інтелектуальному розвитку дитини. ПК містить навчальні програми, відомості з різних наук, мультфільми, комікси, карти світу, розвиваючі ігри. В ігровій формі комп’ютер «Амишка» дасть малюку серйозні енциклопедичні знання, стане незамінним помічником у пізнанні світу, допоможе у вивченні шкільних предметів, зокрема української та іноземних мов.

ПК «Амишка» – сучасний комп’ютер, здатний виконувати велику кількість завдань домашнього комп’ютера. Створений на високотехнологічному виробництві, він відповідає міжнародному (ISO 9001) та українському (УкрСЕПРО) стандартам якості. Продумана конфігурація ПК дозволить дитині користуватися цим комп’ютером багато років (Intel Celeron 336 (2,8 MHz)/ 7300LE/HTD/128Mb/ 512 Mb DDR2/ 80GB/ DVD+/-RW /Windows XP).