Acer випустив ноутбук з HD-DVD

32

Компанія Acer представила 20,1-дюймовий широкоекранний ноутбук, оснащений приводом HD-DVD. Модель Aspire 9800 працює на базі архітектури Intel Centrino Duo, оснащений відеокартою NVIDIA GeForce Go 7600 і до 4 ГБ оперативної пам’яті.


Acer випустив ноутбук з HD-DVD

Крім того, ноутбук дозволяє використовувати два жорстких диска з об’ємом 120 ГБ і об’єднувати їх в масив RAID 0 або 1.

Новий Aspire 9800 також підтримує аудіотехнологій, зокрема, Dolby Digital Live і DTS CONNECT, а також оснащений динаміками, сабвуфером і інтерфейсом S/PDIF. Вбудований тюнер DVB-T дозволяє приймати сигнали цифрового телебачення.

Вже традиційно ноутбук оснащений системою Acer Arcade, що представляє собою мультимедійну ОС, яка дозволяє пристрою працювати в режими відтворення музики, відео та перегляду фотографій без завантаження ОС Windows. А функція Acer Video Conference дає можливість натисканням однієї кнопки перейти в режим відеоконференції. Для цього ноутбук оснащений 1,3-мегапіксельною веб-камерою.

Наявність HD-DVD-ROM дозволяє відтворювати 13 різних типів оптичних носіїв. Перегляд відео у форматі HD-DVD здійснюється з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів. Крім того, ноутбук підтримує інтерфейси HDMI і HDCP.

Ноутбук Aspire 9800 вже з’явився у продажу у офіційних представників Acer в Північній Америці. Через деякий час пристрій з’явиться і в Росії. Вартість ноутбука становить 2,8 тис., повідомляє CNews.