Acer представила новий 20-дюймовий РК-монітор

42

Представництво компанії Acer в Росії та Казахстані оголосило про початок поставок нового ЖК-монітора AL2017s. Монітор належить до бюджетного класу. Рекомендована роздрібна ціна складає всього 10990 рублів. AL2017s вже доступний російським покупцям на прилавках магазинів.


Acer представила новий 20-дюймовий РК-монітор

20-дюймовий РК монітор AL2017s обладнаний високопродуктивної рідкокристалічною матрицею TN, найкращим чином підходить для цифрових розваг і мультимедійних додатків. Монітор AL2017s може бути використаний як вдома для комп’ютерних ігор і перегляду фільмів, так і в офісі для комфортної роботи з декількома документами одночасно. Час реакції пікселя, що становить 8 мс, а також високі показники яскравості (300 кд/м2) і контрастності (600:1) гарантують чіткість тексту, багатство кольору і деталізоване зображення.

Дана модель орієнтована на забезпечення повного комфорту і поліпшення продуктивності роботи. AL2017s – відмінне рішення для редагування відео, створення DVD-дисків і роботи зі складними графічними додатками. Монітор оснащений стерео-динаміки.