Acer Aspire 9800: мобільний компютер з 20-дюймовим екраном

39

Компанія Acer представила Aspire 9800, нову серію портативних комп’ютерів з 20-дюймовим РК дисплеєм. Нова серія комп’ютерів відноситься до класу мультимедійних центрів розваги. Читайте користну інформацію та новини на сайті http://biscont.com.ua/

Серія Aspire 9800 побудована на платформі Intel Centrino Duo Mobile Technology і використовує ексклюзивну технологію Acer Empowering Technology в поєднанні з пакетом мультимедійних програм Acer Arcade. Нові комп’ютери Acer є надзвичайно універсальним пристроєм, що забезпечує рекордний для мобільних систем рівень продуктивності та комфорту при роботі з аудіо і відео додатками.

Комп’ютери серії Aspire 9800 оснащені найбільшим для мобільних систем РК дисплеєм розміром 20,1 дюйма (дозвіл WSXGA+ 1680х1050), який відрізняється підвищеною яскравістю (6 ламп підсвічування) і технологією Acer CrystalBrite, що підвищує контрастність екрану при будь-яких умовах освітлення, і графічним адаптером NVIDIA GeForce Go 7600 з 256 МБ виділеної відеопам’яті (частина моделей оснащується відеоадаптером GeForce Go 7300 з 128 МБ виділеної відеопам’яті). Канал зв’язку DVI-D забезпечує більш швидку і високоякісну передачу зображень високої чіткості на зовнішні монітори.

Для відтворення реалістичного і захоплюючого звуку серія Aspire 9800 оснащена вбудованими 3-ватними динаміками, 4-ватним низькочастотним динаміком і системою Dolby Digital Live, що дозволяє підключати ноутбук оснащеному системою Dolby Digital аудіо – або видеоприемнику або цифровий акустичної системи з допомогою одного кабелю, виключаючи необхідність в безлічі кабелів і гарантуючи збереження і якість звучання.

Всіма мультимедійними функціями можна керувати за допомогою 7 мультимедійних клавіш з дзеркальним покриттям і вбудованими світлодіодними індикаторами: “Acer Arcade”, “тихіше/голосніше”, “попередня доріжка”, “наступна доріжка”, “відтворення/пауза” і “зупинка”, забезпечуючи зручне управління мультимедійними розвагами за допомогою однієї кнопки.

Місткий дисковий простір – до 240 ГБ (2 жорстких диска SATA по 120 ГБ кожен) дозволяє зберігати велику кількість мультимедійних файлів. В залежності від комплектації комп’ютери серії Aspire 9800 поставляються з оптичними приводами DVD RW з підтримкою двошарових дисків або приводами HD-DVD. Крім того, для більш легкої і швидкої передачі даних комп’ютер Aspire 9800 оснащений зручним пристроєм читання карт пам’яті “5 в 1”.

Деякі моделі серії Aspire 9800 поставляються з бездротовим VoIP телефоном. Помещаясь в гнізді PC Card телефон Bluetooth автоматично заряджається; але він може використовуватися і як звичайна гарнітура при підключенні до портативного комп’ютера через Bluetooth. Більш того, його можна покласти на будь-який стіл або іншу тверду поверхню і використовувати як пристрій гучного зв’язку, що дозволяє вільно спілкуватися, не відриваючись від роботи на комп’ютері.

Для особистих відеоконференцій в реальному часі компанія Acer оснастила серію камерою Acer OrbiCam з матрицею 1,3 мегапікселя, встановленою у верхній частині РК панелі.

Для забезпечення зв’язку з будь-якого місця комп’ютер Aspire 9800 оснащений повним комплектом засобів зв’язку: адаптером бездротового зв’язку (сертифіковане рішення Intel PRO/Wireless 3945ABG, що підтримує бездротову технологію Acer SignalUp), вбудованим модулем Bluetooth 2.0, мережевий адаптер Gigabit Ethernet і вбудованим модемом 56K ITU V. 92.

Портативні комп’ютери серії Aspire 9800 поставляються з попередньо встановленою операційною системою Microsoft Windows XP Home Edition або Microsoft Windows Media Center Edition. До складу додаткового попередньо встановленого програмного забезпечення входять програми Adobe Reader, Norton AntiVirus і CyberLink PowerDVD або CyberLink Power Producer, Acer GridVista і пакет програм Acer Arcade.
Ноутбуки Acer Aspire 9800 вже доступні в роздрібному продажі. Вартість моделей – від 2,2 тис. доларів до 3,5 тис. доларів.