37-дюймовий РК-телевізор від LG

54

LG представила 37-дюймовий РК-телевізор 37LC2R в якому використана матриця останнього покоління з рекордними показниками яскравості і контрастності і часом відгуку 8 мс (GTG).

37LC2R оснащений безліччю функцій для різних варіантів перегляду. Модель відрізняє широкий кут огляду (178 градусів) і високий дозвіл екрану 1366×768 точок.

Серед інших характеристик – яскравість 500 кд/м2, контрастність 5000:1, 8мс, 3D комбофильтр, процесор DCDi від Faroudja.

Наявність моніторного входу RGB і високий дозвіл телевізора дозволяє використовувати його як повноцінний монітор.

ЖК ТВ 37LC2R володіє функціями, значно поліпшують якість зображення., наприклад,
XD пристрій, який відтворює хвилюючі сцени і живий звук, тобто показує всі реальним як в дійсності. Це ексклюзивна розробка цифрових технологій LG, що дозволяє автоматично оптимізувати якість і гостроти зображення. Пристрій складається з супер-детализатора, який точно відтворює всі деталі, передаючи всі вібрації і реальну позахмарність квітів, а устранітель шуму знищує всі візуальні і звукові перешкоди.

Також в телевізорі присутні такі функції, як цифрове прогресивне сканування, 3D Шумозаглушення, HD Ready ( при отриманні сигналу високого дозволу HD Ready дозволяє автоматично виставити всі налаштування оптимальним чином).

Є акустичний Surround Max режим, Еквалайзер (7 смуг), SSM (6 Sound Status Mode). Потужність акустики – 15 Вт x 2.

До зручностей моделі слід віднести тюнер з PIP/POP/ Double Window режимами, Телетекст 1000 сторінок, наявність HDMI інтерфейсу “ez-Cable” (тримач для проводів) на тильній стороні ТБ. Вартість – 2,5 тис. доларів.