12-дюймовий ноутбук від LG

45

Компанія LG Electronics оголосила про поповнення модельного ряду новинкою в класі надзвичайних ноутбуків з розміром екрану 12 дюймів.
Модель LW25 EXPRESS DUAL стала продовженням популярної в минулому році серії LW20 EXPRESS. Оновлена версія виконана на базі технології Intel Centrino Duo з застосуванням двухъдерных процесорів сімейства Core Duo. В результаті модернізації компонентної платформи продуктивність LW25 зросла більш ніж на 30%.

Крім того, LW25 EXPRESS DUAL оснащений радіомодулем Bluetooth v 2.0) для зв’язку з іншими мобільними і периферійними пристроями, що підтримують дану технологію. Також, вбудований мережевий адаптер відповідає специфікаціям Gigabit Ethernet, для більш швидкісної передачі даних в локальній мережі.

LW25 EXPRESS DUAL поставляється оптичним приводом DVD Super Multi внутрішньої конструкції, який допускає запис на всі існуючі формати CD і DVD, в тому числі запис у два шари.
LW25 EXPRESS DUAL розроблений з розрахунком на сумісність з майбутньою операційною системою Microsoft Vista, вихід якої запланований на початок наступного року.

Вага нової моделі LG LW25 становить 1,89 кг, з урахуванням штатної батареї ємністю 5400 mAh і оптичного приводу. Збільшена в порівнянні з LW20 ємність стандартної батареї розрахована для забезпечення шести годин автономної роботи в офісному режимі.